O nas

Do słynnych miejsc z "Las" w nazwie - 
Las Vegas, Las Palmas, Las Kobylas - 
dołączył Klub Las Ideas!


Klub Las Ideas - las pełny pomysłów - powstał z inicjatywy czterech pań, które dzięki wspólnej pasji i chęci kreatywnego spędzania czasu stworzyły przestrzeń gdzie pomysły, marzenia i  zainteresowania zmieniają się w działanie. Założycielkami Klubu Las Ideas są:
  • Grażyna Nowak - na co dzień pracując przy komputerze docenia radość jaką daje samodzielne tworzenie ozdób i kreatywna praca nad projektowaniem nowych rzeczy.
  • Urszula Gajdeczka - jest krawcową z długoletnim doświadczeniem, szyjąc pierwsze torby w Klubie nie spodziewała się że i w nas obudzi pasję szycia.
  • Łucja Sławik - jej doświadczenie krawieckie i chęć działania w Klubie zaowocowały wieloma pięknymi ozdobami z filcu.
  • Katarzyna Nowak - choć z niewielkim doświadczeniem w szyciu, wspiera Klub w realizowaniu projektów krawieckich, dba o galerię zdjęć i prowadzi stronę Klubu. 
 
Od toreb wszystko się zaczęło ...
Powyżej pierwsze torby uszyte przez Urszulę, które nadały kierunek kolejnym pracom.

W szyciu toreb nie jesteśmy odosobnione - wpisujemy się w ogólnoświatowy trend, w którym dbanie o środowisko łączy się z chęcią tworzenia pięknych rzeczy codziennego użytku.

Zaczynałyśmy od prostych projektów i skromnych planów, z czasem pojawiły się coraz śmielsze inicjatywy a do Klubu dołączyły nowe panie, wnosząc energię i ciekawe, różnorodne pomysły. W czasie swojej działalności Klub zyskał też grono "Przyjaciół Klubu Las Ideas" - osób (często panów ;) ), które swoimi umiejętnościami wspierają nasze prace i realizację projektów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz