sobota, 21 marca 2015

Kiermasz Wielkanocny - fotorelacja

W niedzielę 15 marca 2015 w Miejskim Ośrodku Kultury w Krzanowicach odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Klub Las Ideas. Podczas Kiermaszu można było zakupić ozdoby wielkanocne, torby oraz poduszki wykonane przez panie należące do Klubu Las Ideas.
Dzięki wsparciu sponsorów przygotowano również loterię fantową, wśród nagród znalazły się nie tylko przedmioty przydatne w domu, jak poduszki i ozdobne lampy, ale również wartościowe bony oraz artykuły pomocne w przedświątecznych przygotowaniach. Warto wspomnieć o specjalnej atrakcji tej loterii - jednym z losów była możliwość przejazdu wozem strażackim z jednostki OSP z Borucina. Osoby, które wylosowały takich przejazd, bez względu na wiek, dostawały specjalnie przygotowaną torbę z ekwipunkiem na swój pierwszy wyjazd autem strażackim.
Kiermasz stał się również okazją do zaprezentowania wychowanków przedszkoli z Krzanowic i Wojnowic. Z ciekawym artystycznym programem wystąpił  Zespół Taneczny "Zyg-Zak" z Wojnowic, który pod kierunkiem pani Agnieszki Adamczyk zaprezentował piękne układy taneczne. W podziękowaniu za udział w występach dzieci otrzymały paczki słodyczy.
By umilić niedzielne popołudnie najmłodszym, po części artystycznej animatorzy z Centrum Zabaw Dla Dzieci Lilu Play przygotowali gry i zabawy nawiązujące do zbliżających się świąt. Dla dorosłych przygotowano bezpłatne foldery turystyczne i kulinarne oraz mapy rowerowe, a dla wszystkich na stołach czekały owoce i ciasteczka. Podczas Kiermaszu zaprezentowano również wyroby rodzimych przedsiębiorców, chętni mogli zakupić tradycyjny żur oraz soki z owoców i kwiatów przygotowane przez panią Annę Kusy.


 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz