sobota, 8 kwietnia 2017

Kiermasz Wielkanocny - fotorelacja

Klubu Las Ideas tuż przed rozpoczęciem Kiermaszu
2 kwietnia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Krzanowicach odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowane przez Klub Las Ideas we współpracy z  MOK Krzanowice reprezentowanego przez Pana Mariana Wasiczka. Podczas kiermaszu można było nabyć ozdoby świąteczne, które zostały wykonane na cotygodniowych warsztatach Klubu Las Ideas oraz zakupić domowe wypieki przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury. Na kiermaszu wystąpiły przedszkolaki -  5 i 6-latki z Krzanowic oraz przedszkolaki z Wojnowic. W drugiej części programu artystycznego wystąpiły grupy taneczne działająca w Domu Kultury w Bojanowie pod kierunkiem pani ALeksandry Kempe. Duże wrażenie zrobiły pokazy tańca towarzyskiego - walca angielskiego, tanga, jiva oraz rumby - w wykonaniu Natalii Siwoń i Patryka Ternki. Każde z występujących dzieci otrzymało słodką paczkę przygotowaną przez Klub Las Ideas.

Dużą popularnością cieszyła się zorganizowana przez Klub Las Ideas loteria fantowa, na której znalazły się artykuły przygotowane w czasie cotygodniowych zajęć Klubu, takie jak zasłony, poduszki oraz torby. Dzięki hojności sponsorów - przedsiębiorstw oraz osób prywatnych - na loterii znalazło się wiele wartościowych fantów.

Organizatorzy kiermaszu  - MOK Krzanowice i  Klub Las Ideas  serdecznie dziękują za przygotowanie dzieci  przedszkolnych oraz zespołu do występów na Kiermaszu Wielkanocnym.

Piękne ozdoby wielkanocne przygotowane na zajęciach Klubu
Katarzyna Nowak i loteria przygotowana przez Klub Las Ideas

Pierwsi goście z zainteresowanie oglądają ozdoby
Sala MOK Krzanowice zapełniła się bardzo szybko
Marian Wasiczek i Katarzyna Nowak witając przybyłych rozpoczynają Kiermasz
Pierwsze występy przedszkolaków - grupa pięciolatków z Krzanowic
Grupa przedszkolaków z Wojnowic
Grupa sześciolatków z Krzanowic w piosence "Wiosna w ogrodzie"
Pociąg prowadzony przez panią Obruśnik w oryginalnym stroju kolejarza
Grupa taneczna działająca przy DK Bojanów
Natalia Siwoń i Patryk Ternka prezentują walc angielski
Natalia Siwoń i Patryk Ternka w tańcu latynoamerykańskim - rumbie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz